Kahramankazan Web Sayfası Tasarımı:

Ayteks Bilişim, sektöründe 12 yılını geride bırakarak; sektörde ki yerini korumuştur. Sektörde yapmış olduğu web sayfası tasarımları ile müşterilerine sürekli destek veren Ayteks Bilişim, müşteri odaklı çalışmaktadır. Piyasada yüzlerce ucuz web sayfası yapan firmalar bulunmakta, sadece "web sitemiz var" yani laf olsun diye yaptırıyorlar. Web sitesinin önemini bilen firmalar oysa ki tüm işlerini web sayfasından gerçekleştirmekte...

Google'a Ne Yazarsınız?

Kendiniz bir düşünün şimdi, oturduğunuz bölgede bir ürün arıyorsunuz; google'a ne yazarsınız? Örnek: Batıkent'te oturuyorsanız eğer, batıkent perdecileri yazarsınız değil mi? işte insanlar aradıkları ürün adını böyle yazıyorlar, bunun için web sayfası çok önemli...

Google' da Nasıl Çıkıyorsunuz?

"Ben zaten google'da çıkıyorum." Nasıl çıkıyorsunuz ? Firma adınınızı yazınca... peki yeni müşteri sizin adınızı nerden bilsin, mutlaka bulunduğunuz bölgeye göre firmanızın satışını yaptığı ürünün adını yazarak çıkmalısınız. Yani, "Ankara toptan su, demetevler perdeci, hasköy perde, çankaya oto ses sistemi, siteler cam balkon, eryaman dekorasyon, siteler toptan perde" gibi kelimeler yazarak ulaşabilirler. 


Mobil Uyumlu Web Sitesi:

Ayteks Bilişim'in yapmış olduğu web siteleri, mobil uyumlu, keyword ( anahtar kelimeler ), arama motorru uyumlu (SEO ), türkçe admin paneli, ürün resim yükleme, haber ekleme, ürün menüsü ekleme, sosyal medya özellikli, video ekleme, resim ekleme,yönetilebilir özellikli, google entegrasyon uyumlu olup; uygun fiyata tasarlanmaktadır. Yapmış olduğumuz web sayfalarını isteğe bağlı olarak, reklam amaçlı,online satış ve kişisel olarak yapmaktayız.  

Ayteks Bilişim Ankara'nın Tüm Bölgelerine Hizmet Veriyor: 

Ankara'nın Kahramankazan bölgesine hizmet veren Ayteks Bilişim, yapmış olduğu web sayfası tasarımında uzun süreli geri hizmeti vererek; web sayfası konusunda var gücü ile siz değerli müşterilerinin yanındadır. 
Bizi müşterilerimize sorunuz...!

WEB SAYFASI TASARIMINDA SIKÇA SORULAN SORULAR:

1. Web sayfası domain'ni nasıl olmalı.
2. Web sitesi yaptırıken nelere dikkat edilmeli.
3. Web sitesinde google'da nasıl çıkarım, 
4. Web sitesinde google'da nedar sürede çıkarım.
5. Web sitemi kendim yönetebilir miyim.
6. Web sitem için google'a reklam vermeme gerek var mı.
7. Web sitem olursa müşteriler beni nasıl bulur.
8. Arama motorlarında öne çıkabilir miyim.
9. Google botları nedir.
10. Sitemap ( Site Haritası ) nedir.
11. SEO nedir. SEO nasıl yapılır.
12. SSL serfikası nedir, önemlimidir.
13. Web sitesi mobil uyumlu olması şartmıdır.
14. Sunucu ve hostinğ nedir.
15. Web sayfasını güncellemek şart mıdır.
16. Web sayfasına kendim resim ekliyebilir miyim.

Yukarı Git
Arama: Ara